Oksimed Teknik – Oksijen Üretim Sistemleri

TEKNİK DESTEK

Medikal gaz sistemleri hastaneler için hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple sistemde oluşabilecek sorunların en kısa sürede müdahale edilerek çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Oksimed Teknik olarak hastaneler için teknik destek hizmetini 7/24 sunmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana en çok önem verdiğimiz konu en hızlı ve en kaliteli teknik hizmeti sunmaktır. Bizi diğerlerinden bir adım öne çıkartan en önemli özelliğimiz servis kalitemizdir.


YÜKSEK GÜVENLİK

Oksijen Üretim Sistemleri , oksijen tüplerine nazaran tehlike içermeyen sistemlerdir. Oksijen tüpleri yüksek basınçla (200-230 bar) doldurulduğu için taşınma esnasında yada kullanım esnasında ,yağ ile temas etmesi durumunda patlama riski taşır. Oksijen Üretim sistemleri ise düşük çalışma basıncına (4-6 bar) sahip olduğu için herhangi bir tehlikesi yoktur.


KALİTE

Oksimed Teknik ,Oksion oksijen üretim sistemlerini tüm işletmeler ve özellikle hastaneler için kaliteden ödün vermeden üretmektedir. Üretim aşamasında ve sistem bileşenlerinde dünyada kalitesini ispatlamış markaların ürünleri kullanılmaktadır. Özellikle kompresörde dünyanın en iyi markası kullanılmaktadır. Bunları yaparak sistemimizin kurulduğu işletmede uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışması amaçlanmaktadır.


MALİYET & TASARRUF

Oksijen üretim sistemleri, hastanelerin gaz maliyetinden önemli ölçüde tasarruf etmesini sağlar. İşletmeler ortalama 1 yılda tüpe ödedikleri para ile sistemin alım maliyetini karşılar ve daha sonra yaklaşık 10 yıl kendi gazını kendisi üretir. Üstelik kendi gazını üretirken sadece elektrik tüketir. Gaz temininin zor olduğu bölgelerde tüp maliyeti ekstra ulaşım bedelleriyle daha da artar. Özellikle bu durumdaki hastaneler için oksijen üretim sistemini kullanmak çok daha karlı hale gelir.


YERİNDE ÜRETİM

Oksijen Üretim Sistemleri ile ihtiyaç duyulan yerde ihtiyacınız kadar kesintisiz gaz üretebilirsiniz. Dilediğiniz yere taşıyabilir ve orada üretim yapabilirsiniz. Kurulumu kolay ve düşük maliyetlidir.


BAKIM – ONARIM

Oksijen Üretim Sistemi Oksion çok sık bakım gerektirmeyen sistemlerdir. Yılda en fazla iki defa sarf malzeme (hava filtreleri vb.) değişimi yapılarak sistemin bakımı gerçekleştirilmiş olur. Sistem 2 yıl garanti altındadır. Bu sürenin sonunda hastaneyle düşük maliyetli yıllık bakım sözleşmeleri imzalayarak oksijen sistemini sürekli denetimimiz altında tutar ve arızaların oluşmasına engel olur.