Biz Kimiz

Oksimed Teknik 2011 yılında İstanbul Eyüp’te kurulmuştur. 2006-2007 yıllarında Oksijen Üretim Sistemlerinin Türkiye’de kullanılmaya başlamasıyla birlikte yurtiçi ve yurtdışında 150 nin üzerinde Medikal Oksijen Üretim Sistemi kurulumu gerçekleştirmiş ve yüzlerce servis ve bakım hizmeti vermiş bulunmaktayız. Bu sayede tecrübemizi artırarak kendi firmamızı kurduk.

Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız her çalışma bizi sürekli geliştirdi ve büyüttü. 2016 yılında Ar-ge çalışmalarını başlattık ve kendi markamız yerli üretim OKSİON’u ürettik. Üretimde kullandığımız bütün bileşenler, sektöründe öncü olan markalardan seçilmiştir. Amacımız hastanelere doğru sistemi kurmak ve yıllarca verimli çalışmasını sağlamaktır.

Misyonumuz

Firmamızın amacı, yüksek kalitede oksijen ve azot jeneratörleri üreterek sürdürülebilir şirket yaratmaktır. Ürünlerimiz rekabetçi bir fiyat ve operasyonel kararlılığa sahip olmalıdır. Oksijen Üretim sektöründe 11 yıllık tecrübeli teknik kadrosuyla hastanelerin ihtiyaçlarına en doğru şekilde çözümler bulmaktır.

Müşterilerimizin işletme ve bakım maliyetini kaliteden ödün vermeden en aza indirmek birinci önceliğimizdir.
Sektörde faaliyet gösteren diğer firmalardan bizi ayıran en önemli ve en güvendiğimiz özelliğimiz , doğru sistem kurulumu ve teknik servis hizmetidir.

Vizyonumuz

Yerli üretici olarak oksijen ve azot jeneratörü markamız OKSİON’u ülkemizde saygın ve yetkin bir konuma getirmektir.